وبلاگ
۲۲ شهریور ۱۴۰۱

علت جوش آوردن ماشین چیست؟

علت جوش آوردن ماشین چیست؟ : سیستم خنک ‌کننده خودرو دارای شبکه پیچیده ‌ای از شیلنگ ‌ها است که مایع خنک‌ کننده را در اطراف موتور، سر سیلندر، بلوک موتور و واشر سر پمپ می ‌کند.با این حال، هنگامی که یک نقص وجود دارد، هوا می تواند وارد شیلنگ ها شود و باعث انسداد شدید شود و در نتیجه مایع خنک کننده به جوش بیاید.
۲۲ شهریور ۱۴۰۱

مشخصات کیا ریو مونتاژ و بررسی تخصصی

کیا ریو در بهترین حالت حمل و نقل ارزان و ساده را نشان می دهد. مصرف سوخت کارآمد و ارزان، اما با پیچیدگی و ویژگی‌های شگفت‌انگیز رانندگی نسبت به قیمت، این ساب کامپکت ارزش مناسبی را برای پول فراهم می‌کند.
۲۲ شهریور ۱۴۰۱

مشخصات و قیمت تیگو ۷ بررسی تخصصی

شاسی بلندهای خانوادگی یا کراس اوور سایز متوسط یکی از پایه های اصلی در بازار خودرو بوده است. زمانی بود که SUV برای افراد ثروتمند در نظر گرفته شده بود، اما اخیراً، افراد مقرون به صرفه‌تر با ویژگی‌هایی که شما می ‌خواهید با مدل‌ های پرچم ‌دار سطح بالایی مرتبط کنید، ظاهر شده ‌اند.
۱۹ شهریور ۱۴۰۱

مشخصات و بررسی تخصصی و قیمت ۲۰۷i

قیمت 207i : و (The price of 207i) : پژو 207 در سال 2006 به عنوان جایگزینی برای 206 محبوب به نمایشگاه ‌ها راه یافت و هر دو رقبای معتبری برای واکسهال کورسا و فورد فیستا بودند.207 بر روی پایه‌ های کاملاً جدید ساخته شده بود - شاسی معروف به "Platform One" - و از زمان عرضه با طیف خوبی از موتورهای بنزینی و دیزلی عرضه می ‌شد.
۱۶ شهریور ۱۴۰۱

بهترین برند باتری ماشین را بشناسید

بهترین برند باتری ماشین : باتری یکی از مهم ترین قطعات وسیله نقلیه شماست. متأسفانه باتری در نهایت از کار می افتد و شما باید آن را با یک باتری جدید تعویض کنید. مدت دوام باتری به عوامل مختلفی بستگی دارد.
۱۶ شهریور ۱۴۰۱

۶ نشانه خرابی درب رادیاتور خودرو

تست درب رادیاتور (Radiator door test) :همانطور که موتور کار می کند، گرما تولید می کند. هدف رادیاتور خنک کردن موتور و جلوگیری از گرم شدن بیش از حد آن است.
۱۵ شهریور ۱۴۰۱

علائم خرابی سنسور اکسیژن

علائم خرابی سنسور اکسیژن :موتور احتراق داخلی وسیله نقلیه شما همیشه پس از مشتعل شدن مخلوط هوا و سوخت در سیلندرهای آن گازهای خروجی تولید می کند.