درباره ما

قطعات یدکی استوک و فابریک واقعی

بیش از ۱۲ سال سابقه واردات مستقیم

بــدون واســطه و با کمتریـن هزیـنه

فروشگاه لوازم و قطعات یدکی نظری ارائه دهنده انواع قطعات موتوری و بدنه نو، فابریک و استوک خودروهای چینی، فرانسوی، ژاپنی، کره ای، پژو، رنولت، کیا، هیوندای، نیسان، مزدا و تویوتا می باشد و داشتن تجربه چندین ساله ما در زمینه فراهم کردن لوازم خودرو باعث می شود تا مشتریان گرامی با خیالی آسوده بتوانند قطعه مورد نظر خود را در این فروشگاه جستجو کنند و براحتی با استفاده از روشهای مختلف از جمله حضوری و غیرحضوری اقدام به سفارش قطعه موردنظر خود نمایند.

این فروشگاه عرضه کننده و وارد کننده مستقیم و بدون واسطه قطعات موتوری و بدنه انواع خودرو از جمله کیا، هیوندای، نیسان، مزدا، تویوتا کمری، کروال، لکسوس rx350، جنسیس، توسان، اپتیما، سراتو، سورنتو، موهاوی اوپیروس، ماکسیما، مزدا ۳، پژو ۲۰۶ و ۴۰۵، زانتیا و سوناتا شامل گیربکس، موتور خودرو، سرسیلندر، ایربگ، سپر . غربیلک فرمان می باشد و تمامی نیازهای مشتریان عزیز در زمینه تامین قطعات موتوری و بدنه خودروی آنها را تامین می نماید.

شما برای سفارش در فروشگاه نظری می توانید از راه های مختلفی از جمله تماس تلفنی، سفارش از طریق سایت، اینستاگرام و واتساپ و همچنین مراجعه حضوری نسبت به خرید قطعه مورد نظر خود اقدام نمایید.